Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
AAA
PIŁKA NOŻNA Zamojska Klasa A
2011.10.31 18:41 | aktualizacja: 2011.11.02 12:28

Kolejne zwycięstwo Łady

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Klasy A odnieśli piłkarze Łady 1945 Biłgoraj. Zespół prowadzony przez trenera Ireneusza Zarczuka pokonał w wyjazdowym spotkaniu drużynę Tarpana Korchów 1:3.

Na mecz do Korchowa zespół Łady pojechał osłabiony brakiem kilku zawodników. W meczowej osiemnastce zabrakło Marcina Palucha, który wyjechał za granicę, grającego w zespole juniorów starszych Bartłomieja Hajduka, a także chorych Damiana Rataja i Michała Sochy. Mimo tych osłabień biłgorajscy zawodnicy nie mieli większych problemów z odniesiem zwycięstwa, chociaż do przerwy utrzymywał się wynik remisowy.

Gospodarze tego pojedynku wyszli na spotkanie z Ładą bardzo zmobilizowani. Od pierwszych minut zespół prowadzony przez Jarosława Piskorskiego grał "na pograniczu faulu'' czym wybijał z uderzenia zawodniów z Biłgoraja. Przez większość trwania tej części spotkania mogliśmy właśnie zaobserwować dużo walki z obu stron, a mało sytuacji podbramkowych. Kiedy już wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem wreszcie zobaczyliśmy bramki. W 44 minucie bramkę na 0:1 strzelił Tomasz Paczos. Zawodnicy Łady nie cieszyli się jednak z prowadzenia długo, gdyż gospodarze dosyć szybko, bo w doliczonym czasie wyrównali i do przerwy mieliśmy remis 1:1.

Na drugą połowę gracze Łady wyszli z jedną zmianą w składzie. Miejsce najmłodszego w zespole Szymona Wołoszyna zajął Mateusz Obszyński. Zmiana ta była "strzałem w dziesiątkę'', gdyż popularny "Buryna'' wprowadził sporo ożywienia na prawym skrzydle pomocy. Kibice z Biłgoraja nie czekali długo na bramkę dla swojej ukochanej drużyny. W 52 minucie piłka znalazła się w siatce gospodarzy. Autorem tego trafienia był Marcin Watrak dla którego jest to siódma bramka strzelona w tym sezonie. Od tego momentu mogliśmy zaobserwować całkowitą dominację zawodników Łady, którzy stworzyli sobie wiele dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku. Najdogodniejszą miał wspomniany wcześniej Mateusz Obszyński, lecz jego strzał głową wybronił bramkarz z Korchowa. W 68 minucie na boisku pojawił grający trener Ireneusz Zarczuk. Niespełna 20 minut po wejściu na murawę Zarczuk- legenda biłgorajskiej piłki ustalił wynik spotkania wykorzystując zagranie Mateusza Zarzyckiego.

Było to ostatnie wyjazdowe spotkanie Łady 1945 w rundzie jesiennej. Przed młodymi zawodnikami trenera Zarczuka jeszcze prawdopodobnie dwa spotkania. Za tydzień biało-niebiescy zagrają na własnym boisku z Cosmosem Józefów, a jeśli warunki atmosferyczne pozwolą to 13 listopada odbędzie się I kolejka rundy wiosennej, więc w Biłgoraju będziemy gościć drużynę Sokoła Zwierzyniec.

Bramki:

45' - Paczos 44', Watrak 52', Zarczuk 86'.

Żółte kartki: Zarzycki, Tatara, Obszyński, Dycha.

Skład:
Szmit - Tatara (87' Jasiński), Kuliński, Paczos, Poliwka - Wołoszyn (46' Obszyński), Dycha, Zarzycki, Bielesz (85' Krawczykiewicz) - Żybura (68' Zarczuk), Watrak.

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
09e-fa4
~ ŁADA 1945 BIŁGORAJ   Mam prośbę do kibiców Łady żeby nie dodawali niepotrzebnych komentarzy. Takie wpisy nic nie wnoszą a tylko mogą spowodować kolejne niepotrzebne i nie związane z tematem.
325-af3
~ 123   A wy ciagle tylko o Ładzie piszecie...
+1
-4
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Najpopularniejsze

8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Kto zasiądzie w Radzie Powiatu?
Już wiadomo kto przez pięć najbliższych lat będzie zasiadał w Radzie Powiatu Biłgorajskiego. O mandat radnego ubiegało się 149 kandydatów reprezentujących 5 komitetów wyborczych.
w środę, godzina 10:07 Józefów
Leśnicy sprzedają URSUSA 4514
11 kwietnia 2024 Księżpol
Od poniedziałku kontrola szamb
Znamy skład Rady Miasta Biłgoraja
Podczas niedzielnych mieszkańcy Biłgoraja wybrali 21 radnych, którzy przez najbliższych 5 lat będą decydować o przyszłości miasta. Znamy oficjalne wyniki.
dzisiaj, 11:17 Biłgoraj
Wolne etaty w starostwie
dzisiaj, 18:07 Biłgoraj
Zderzenie pojazdów na ul. Długiej
Oficjalne wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja
Znamy wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja. W drugiej turze, podobnie jak w 2018 roku, zmierzą się dotychczasowy włodarz Janusz Rosłan i Wojciech Gleń.
dzisiaj, 21:27 Biłgoraj
W BCK można oglądać wystawę audiowizualną pt. "One"
dzisiaj, 15:58 Łukowa
Gołym okiem widać zaawansowanie prac przy jednej z najważniejszych powiatowych inwestycji
Wyniki wyborów na wójta gminy Biłgoraj. Znamy skład nowej rady
Znane są już oficjalne wyniki wyborów w gminie Biłgoraj. O fotel wójta ubiegało się trzech kandydatów. Kto uzyskał najwięcej głosów?
w czwartek, godzina 10:23 Biłgoraj
Oświadczenie prezesa PGK ws. możliwych nieprawidłowości w oczyszczalni ścieków
we wtorek, godzina 06:47 Biłgoraj
Napad na lombard
10 kwietnia 2024 Roztocze
Powstaje dokumentacja projektowa nowych atrakcji turystycznych na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy rozstrzygnął przetarg na wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dwóch nowych atrakcji turystycznych. Inwestycje, które mają być zrealizowane, mają na celu nie tylko wzbogacenie oferty turystycznej regionu, ale także podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zachęcenie turystów do odkrywania i cieszenia się przyrodą.
dzisiaj, 08:43 Biłgoraj
Kinga ma maturę na 100%
dzisiaj, 17:36 Biłgoraj
Mistrzowie BRD i MTM z powiatu
Wyniki wyborów z 66% obwodów w Biłgoraju. Będzie druga tura?
Trwa liczenie głosów oddanych w niedzielnym głosowaniu. Według wyników z 66,67% obwodów wybory na burmistrza Biłgoraja nie zostały rozstrzygnięte. Kto ma szansę na udział w drugiej turze?